ЗАПАЖЕНИ РЕЗУЛТАТИ БИХ СПОРТИСТА НА МЕЂУНАРОДНИМ ТАКМИЧЕЊИМА

Пошаљи документе на е-маил

Е-маил пошиљаоца (*):
Е-маил примаоца (*):
Коментар:

Најбоља босанскохерцеговачка скијашица Елведина Музаферија је заузела 18. мјесто у супервелеслалому у Санкт Моритзу у оквиру Свјетског купа.Музаферија је утрку завршила с временом 59.41 што јој је најбољи резултат у каријери. Са овим резултатом она је освојила 13 бодова у Свјетском купу.

Сањин Хукара, члан Карате клуба Специјал из Горажда, нови је првак Свјетске лиге младих, у категорији кадета до 70 килограма. Златно одличје Хукара је освојио на такмичењу у италијанској Венезији, гдје су се окупили најбољи млади каратисти свијета.

Бишћанка Азра Дедић освојила је златну медаљу на Отвореном првенству Словеније у инклузивном џудоу. Чланица Јудо клуба "Уна" прво мјесто је освојила након двије побједе против представница Словеније.