(Not translated) ZAPAŽENI REZULTATI BIH SPORTISTA NA MEĐUNARODNIM NATJECANJIMA

Send documents on email

Email sender (*):
Email recipient (*):
Comment:

Najbolja bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija je zauzela 18. mjesto u superveleslalomu u Sankt Moritzu u okviru Svjetskog kupa.Muzaferija je utrku završila s vremenom 59.41 što joj je najbolji rezultat u karijeri. Sa ovim rezultatom ona je osvojila 13 bodova u Svjetskom kupu.

Sanjin Hukara, član Karate kluba Specijal iz Goražda, novi je prvak Svjetske lige mladih, u kategoriji kadeta do 70 kilograma. Zlatno odličje Hukara je osvojio na takmičenju u italijanskoj Veneziji, gdje su se okupili najbolji mladi karatisti svijeta.

Bišćanka Azra Dedić osvojila je zlatnu medalju na Otvorenom prvenstvu Slovenije u inkluzivnom džudou. Članica Judo kluba "Una" prvo mjesto je osvojila nakon dvije pobjede protiv predstavnica Slovenije.