Vijesti

SVE VIJESTI

SEKTORI

KATEGORIJE

Lejla Njemčević ukupni pobjednik Svjetske serije u disciplini cross-country maraton

28.09.2023

Pošalji dokument na e-mail

E-mail pošiljaoca (*):
E-mail primaoca (*):
Komentar:

Najbolja bh. biciklistkinja Lejla Njemčević osvojila je Svjetsku seriju u disciplini cross-country maraton nakon serije od četiri utrke Svjetskog kupa. Krunu je osigurala nakon završne utrke u američkom Snowshoeu.

Tijekom svih utrka, Lejla je prikupila impresivnih 800 bodova. Drugo mjesto zauzela je Njemica Bettina Janas s 520 bodova, dok je broncu osvojila Litvanka Katazina Sosna s ukupno 500 bodova.

Lejla Njemčević je svoju izvanrednu formu demonstrirala tijekom cijelog natjecanja. Osvojila je prvo mjesto u Češkoj, drugo mjesto u Italiji i Francuskoj, te je završila četvrta u Snowshoeu, osiguravši time konačnu pobjedu u Svjetskoj seriji.

Ministarstvo civilnih poslova Bosne i Hercegovine uputilo je srdačne čestitke Lejli za njezino izvanredno sportsko postignuće.