ATP 250 BANJA LUKA: TITULA ZA DUŠANA LAJOVIĆA

Pošalji dokument na e-mail

E-mail pošiljaoca (*):
E-mail primaoca (*):
Komentar:

Dušan Lajović je pobjednik ATP 250 teniskog turnira "Srpska Open" koji se od 17.4. do 23.4. održao u Banja Luci. Ovo je druga ATP titula za Dušana Lajovića na Touru. Dušan Lajović je tijekom tjedna turnira pokazao da je u odličnoj formi, jer pobjeda nad prvim igračem svijeta Novakom Đokovićem ne može biti slučajnost.To je potvrdio i u finalu protiv šestog igrača svijeta Andreja Rubljova, koji je na ovaj turnir došao sa osvojenim prvim mjestom na MASTERS turniru u Monte Karlu sedam dana ranije, kojeg je Dušan Lajović pobijedio sa 6/3,4/6, 6/4. Ljubitelji tenisa u finalnom meču  u Banja Luci su mogli da gledaju vrhunski tenis, te da uživaju u majstorijama finalista u kojima je Dušan Lajović za nijansu bio bolji, te zasluženo osvojio titulu na ATP turniru u Banja Luci.

Bio je ovo odlično organiziran ATP turnir i veliki sportski spektakl, te velika promocija teniskog sporta u Bosni i Hercegovini.